Інтерфакс-Україна
18:29 28.03.2016

Стан здоров'я Савченко стабільний, але вона хоче відновити суху голодовку з 6 квітня та не дозволяє подавати апеляцію

2 хв читати
Стан здоров'я Савченко стабільний, але вона хоче відновити суху голодовку з 6 квітня та не дозволяє подавати апеляцію

Стан здоров'я народного депутата України, льотчиці Надії Савченко нині стабілізувався, але щодня вона втрачає вагу, повідомив її адвокат Микола Полозов.

"Зустрілися в СІЗО з Надією. Здоров'я кілька днів тому погіршувалося, але зараз стан стабільний. За день втрата ваги 400-500 грамів. Зараз вона важить 65 кг", - написав він на сторінці у Facebook у понеділок.

Адвокат зазначив, що текст вироку з перекладом Н.Савченко видали 25 березня, обидва документи вона віддала, зауваживши, що "нічого макулатуру зберігати".

"Говорили про справу. Порахували, вирок набуває чинності з 5.04. Апеляцію подавати вона не збирається і забороняє адвокатам подавати за неї. На жаль, відрадити її від початку сухої голодовки не вдалося. Вона має намір її розпочати 6.04", - також поінформував М.Полозов.

Крім того, Н.Савченко попросила привітати її маму Марію Іванівну, у якої завтра день народження. "Переживає, що другий рік пропускає цей день і не може відсвяткувати з сім'єю", - додав захисник.

М.Полозов також виклав у мікроблозі у Twitter фотокопію рукописної заяви Н.Савченко, в якій, зокрема, зазначено: "Станом на сьогодні я не змінила свого рішення не подавати апеляційної скарги на вирок... Я не змінюю свого рішення про початок сухої голодовки після набуття в Росії вироком чинності".

Вона також заявила, що не приймає заперечення адвокатів із цього приводу.

"У разі мого зникнення і переривання зі мною зв'язку я вимагаю, щоб адвокати піддали розголосу цей факт та вжили всіх можливих заходів для встановлення мого місцезнаходження та отримання інформації про стан мого здоров'я і життя", - також йдеться в заяві Н.Савченко.

Крім того, вона зазначила, що віддала копію вироку і переклад українською мовою на зберігання М.Полозову.

22 березня Донецький міський суд Ростовської області засудив Н.Савченко до 22 років колонії.

Вона заявила, що має намір відновити суху голодовку з 6 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

Двоє дітей постраждали через атаку російського дрона у Комишанах на Херсонщині - ОВА

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА