09:48 18.05.2016

Сбербанк спростовує чутки про продаж банку в Україні

Сбербанк спростовує чутки про продаж банку в Україні

Сбербанк назвав чутками інформацію, що з'явилася в українських ЗМІ, про нібито продаж активів в Україні.

"Сбербанк в Україні продовжує наслідувати свої плани. Чутки про продаж ми не підтверджуємо", - такий коментар акціонера передали агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі ПАТ "Сбербанк" (Київ) - дочірнього банку Сбербанку (РФ) пізно увечері у вівторок.

Раніше в цьому день видання Forbes Ураина повідомило на своєму сайті з посиланням на близькі до переговорів джерела, що українська "дочка" Сбербанку виявилося у полі зору потенційних покупців, а крім того є претенденти і на придбання львівського VS Bank, також підконтрольного найбільшому російському банку.

ПАТ "Сбербанк"(раніше - ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії", до цього - банк "НРБ") засновано в 2001 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2016 року за розміром загальних активів банк займав п'яте місце (51,81 млрд грн) серед 109 банків, що діяли в країні.

Прибуток української дочки Сбербанку в січні-березні 2016 року становив 53,11 млн грн, тоді як за відповідний період 2015 року його збиток становив 2,04 млрд грн, а активи збільшилися за три місяці на 8,8% - до 56,37 млрд грн

У квітні 2016 року статутний капітал банку згідно із затвердженим НБУ планом докапіталізації був збільшений на 4,3 млрд грн - до 12,5 млрд грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА