Інтерфакс-Україна
12:58 17.06.2016

Суд відмовив Авакову в позові до Тягнибока за висловлювання в ефірі телеканалу

1 хв читати
Суд відмовив Авакову в позові до Тягнибока за висловлювання в ефірі телеканалу

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова стосовно нього.

"Учора Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до мене", - написав О.Тягнибок на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він також виклав фотокопію відповідного рішення суду від 16 червня.

Прес-служба ВО "Свобода" роз'яснила, що А.Аваков вимагав від О.Тягнибока спростувати висловлювання, озвучене на брифінгу перед одним із допитів. Йдеться про те, що фраза О.Тягнибока "А Аваков як безпосередній виконавець тих злочинів, тої провокації, він повинен піти у відставку", яка прозвучала в ефірі телеканалу "112.Україна", за заявою позивача, містила фактичні твердження недостовірного характеру.

"Однак під час розгляду заяви представники позивача не змогли довести недостовірність слів лідера "Свободи", - йдеться в повідомленні.

У результаті суд визнав висловлювання О.Тягнибока оціночним, що не є порушенням законодавства й не може бути оскаржене в суді. Таким чином, А.Авакову було відмовлено в задоволенні його позову до лідера "Свободи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

У складі делегації в ОАЕ також буде Скібицький і дипломати – Зеленський

Санду заявила, що не отримувала запрошення до "Ради миру", яку скликає Трамп

Зеленський зустрінеться з президентами Польщі та Литви у Вільнюсі – ЗМІ

Звернення президента України до учасників спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму

В Україні заброньовано понад 5,7 тис. священнослужителів - Держетнополітики

Свириденко на петицію: передбачені на 2026р заходи створюються передумови досягнення базової зарплати лікарів до 35 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА