Інтерфакс-Україна
13:58 23.06.2016

Генпрокуратура України хоче допитати Аксьонова і Поклонську

1 хв читати
Генпрокуратура України хоче допитати Аксьонова і Поклонську

Генеральна прокуратура України викликала на допит самопроголошених керівників незаконно сформованих органів влади Криму.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в газеті "Урядовий кур'єр" у четвер, підозрюваним, зокрема, "главі Республіки Крим" Сергію Аксьонову, "голові Державної ради Республіки Крим" Володимиру Константинову, "прокурору" анексованого Криму Наталії Поклонській, наказує явитися до старшого слідчого в ОВC Генеральної прокуратури України Атаманчука А.М. для допиту в кримінальному провадженні №12014010790000081.

Допит призначено на 29 червня.

На допит викликають так званого міністра внутрішніх справ Криму Сергія Абісова, екс-начальника управління СБУ в Севастополі Петра Зиму, "начальника прикордонної служби" Криму Віктора Мельниченка, "екс-віце-прем'єра" Криму Рустама Теміргалієва, колишнього самопроголошеного губернатора Севастополя Олексія Чалого та "начальника управління МНС" Криму Сергія Шахова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА