Інтерфакс-Україна
10:22 07.07.2016

Напередодні саміту НАТО Керрі зустрінеться в Києві з президентом, прем'єром і спікером парламенту

1 хв читати
Напередодні саміту НАТО Керрі зустрінеться в Києві з президентом, прем'єром і спікером парламенту

Державний секретар США Джон Керрі в четвер, 7 липня, відвідає Україну, де проведе зустрічі з керівництвом держави.

Як повідомляється на сайті президента України, глава держави Петро Порошенко і Дж.Керрі після зустрічі поспілкуються також з представниками ЗМІ.

Держсекретар США проведе зустріч і з українським прем'єром Володимиром Гройсманом, а також головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

Крім того, зустріч з Дж.Керрі в Києві анонсував міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Як повідомляв Держдеп США, держсекретар у рамках візиту до Києва обговорить з українськими лідерами прогрес в реформах, реалізацію Мінських угод та інші питання.

6 липня Дж.Керрі перебуває з візитом у Грузії, де в нього низка двосторонніх дискусій з широкого кола питань. 7 липня зранку він вилетить з Тбілісі до Києва.

Після України Дж.Керрі вирушить на саміт НАТО у Варшаві. 8 липня він уперше буде супроводжувати президента США Барака Обаму на участь у саміті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

Свириденко: Розраховуємо на підтримку Румунії, щоб Україна та Молдова рухалися шляхом євроінтеграції разом

Земельна ділянка під меморіальне кладовище офіційно зареєстрована за НВМК - Чабанівська селищна рада

Шмигаль обговорив з віцеканцлером ФРН потреби України у фінансуванні виробництва й закупівлі зброї

Клименко та прем’єр-міністр Норвегії вшанували пам’ять жертв влучання російської ракети у Києві

Трамп переконаний, що Путін уникає зустрічі з Зеленським, бо той йому не подобається

Суд продовжив строк дії покладених на Чернишова обов'язків ще на два місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА