Інтерфакс-Україна
12:47 05.08.2016

РФ може піти на повномасштабну військову агресію або продовжити "гібридну" тактику

1 хв читати
РФ може піти на повномасштабну військову агресію або продовжити "гібридну" тактику

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє про два можливі сценарії агресії Російської Федерації проти України – військовий і "гібридний".

"Намагаючись підкорити Україну, як у найближчому майбутньому, так і в перспективі, може бути реалізований один з двох сценаріїв", - заявив він у п'ятницю в Києві під час презентації центру Інформування сектора безпеки і оборони.

За словами секретаря РНБО України, перший сценарій розвитку ситуації "найбільш небезпечний – військовий сценарій, а саме повномасштабна військова агресія, яка є найбільш проблемною і небезпечною для самого Кремля, але до здійснення якого РФ готується".

На підтвердження своїх слів О. Турчинов навів інформацію про концентрацію підрозділів ЗС РФ біля кордонів з Україною, мілітаризацію Криму.

"Другий сценарій не менш небезпечний. Це сценарій так званий гібридний, який на сьогодні залишається найбільш вірогідним. Він передбачає продовження бойових дій малої інтенсивності на Донбасі, але не виключає можливості локальних наступальних операцій російських регулярних і нерегулярних підрозділів, а також підривну діяльність в іншій частині країни", - наголосив секретар РНБО України.

ОСТАННЄ

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

РФ вже тиждень формулює свій "меморандум" у відповідь на потребу припинити вогонь, потрібні санкції - Зеленський

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

Кількість загиблих внаслідок ранкового авіаудару по Куп‘янську зросла до 2 - прокуратура

Жумаділов: Уряд ухвалив постанову, що дозволяє АОЗ укладати договори на логістичні, транспортні та митно-брокерські послуги

Буданов: Продовжуємо працювати, щоб повернути кожного полоненого

В рамках проєкту "Хочу к своим" до РФ виїхало 70 колаборантів – координаційний штаб

Сибіга про обмін: такі заходи зі критично важливі для подальшої роботи з відновлення миру

Зеленський: вже забезпечені 2/3 додаткового фінансування для виробництва артилерії

РФ активно проводить інформоперації на підрив підтримки України – звіт спецслужб Іспанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА