13:42 28.08.2016

П'ятьох людей госпіталізовано, ще п'ятьох затримано після масової бійки між жителями двох сіл на Сумщині

2 хв читати

В Липоводолинському районі Сумської області побилися жителі двох сіл, внаслідок чого п'ять постраждалих із тілесними ушкодженнями потрапили до лікарні, ще п'ять - до відділка поліції.

Як повідомляє в неділю сектор комунікацій ГУ Нацполіції України в Сумській області, інформація про те, що біля місцевого клубу в с. Саї Липоводолинського району невідомі влаштували бійку, надійшла на лінію 102 від сільського голови. Коли на місце події прибули поліцейські, з'ясувалося, що внаслідок бійки постраждали п'ять людей, яких уже доправили до лікарні.

Місцеві пояснили, що відзначали день села, коли до клубу на автомобілі під'їхала компанія молодих людей. Спочатку все було добре. Гості розважалися й танцювали, а потім між ними і жителями села виникла бійка. У хід пішли біти. Хтось зробив постріл із травматичної зброї, влучивши одній із дівчат у стопу. Після чого "гості" поїхали.

"Зараз постраждалі з травмами голови та кінцівок перебувають у лікарні. Завдяки вжитим заходам вдалося швидко встановити особи хуліганів та затримати їх. Це жителі сусіднього села Беєве. Слідчим вони пояснили, що того дня також святкували - відзначали день народження сина одного з них. Тому, добрячи випивши, згадали про сусідське свято й захотіли продовжити там. Аналізуючи те, що сталося, можу сказати, що конфлікту можна було б уникнути, якби обидві сторони не були в стані сильного алкогольного сп'яніння та контролювали свої дії", - прокоментував подію начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний.

За фактом хуліганства в поліції відкрили кримінальне провадження. Щоб запобігти в майбутньому подібним інцидентам на території району керівництво Головного управління поліції області проводить робочу зустріч із головою Липоводолинської адміністрації та головами селищних рад, жителі яких стали фігурантами цього кримінального провадження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА