Інтерфакс-Україна
10:17 05.09.2016

Слідчі вилучили записи з камер відеоспостереження з будівлі, що горіла, де розташована студія "Інтера" - Шкіряк

1 хв читати
Слідчі вилучили записи з камер відеоспостереження з будівлі, що горіла, де розташована студія "Інтера" - Шкіряк

Слідчі столичного управління Національної поліції України вилучили записи з камер відеоспостереження, встановлених у будівлі, що горіла в неділю, в якій розташований офіс компанії "Національні інформаційні системи", програми, що робить, для телеканалу "Інтер".

"Увага! Слідчі Нацполіції ГУНП м. Києва вилучили сервери з камер відеоспостереження в будівлі телеканалу "Інтер". Незважаючи на перешкоди власників і співробітників ресурсу, істина буде встановлена. Деталі повідомлятимемо", - написав радник глави МВС України Зорян Шкіряк на своїй сторінці в соцмережі Facebook в понеділок уранці.

Як повідомлялося, в неділю З.Шкіряк і директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко повідомили, що правоохоронці не можуть отримати записи з камер відеоспостереження, встановлених у будівлі, що горіла в неділю.

Пізніше директор компанії "Національні інформаційні системи" Олександр Пилипець підтвердив, що співробітники каналу поки що не віддають правоохоронцям відеозаписів, але мають намір це зробити пізніше. "Ми виходимо в ефір. З-під спаленої будівлі. А відео - після ефіру. Ми зробимо копії і забирайте", - написав він у своїй сторінці у Facebook в неділю увечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Франції анонсував спільне виробництво БпЛА в Україні

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА