Інтерфакс-Україна
15:52 19.10.2016

Влада Донецької області розраховує на монтаж щогли телевежі на горі Карачун у четвер

1 хв читати
Влада Донецької області розраховує на монтаж щогли телевежі на горі Карачун у четвер

Монтаж щогли телевежі на горі Карачун в Донецькій області може бути здійснений вже в четвер, 20 жовтня, заявляє голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Оглянув реальний стан справ з телевежею на Карачуні. Сьогодні доварюють елементи щогли. Завтра, якщо буде сприятлива погода, почнуть піднімати вгору", - написав П. Жебрівський на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

За його словами, після цього щоглу потрібно буде закріпити, також закріпити відтяжки, після чого розпочати установки передавального обладнання. "Передусім буде інстальований передавач Першого Національного (телеканалу – ІФ)", - написав П. Жебрівський.

Як повідомлялося, 5 липня президент України Петро Порошенко дав відповідним структурам два місяці на відновлення телевізійної вишки на г. Карачун.

Наприкінці липня громадське об'єднання "Інформаційний майдан" зверталося з листом до П. Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра інформполітики Юрія Стеця та П. Жебрівського з проханням розібратися в ситуації з саботажем відновлення телевежі. Згідно з листом до влади, активісти просять втрутитися в ситуацію, доручити Кабміну забезпечити встановлення вишки не нижче 250 м, що дозволить отримувати сигнал українського телебачення на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, а винних у саботажі будівництва притягнути до відповідальності.

12 жовтня Ю. Стець анонсував відновлення роботи телевежі на г. Карачун поточного тижня і пригрозив звільненнями у разі порушення строків проведення відновлювальних робіт.

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА