Інтерфакс-Україна
15:16 26.10.2016

Разом з Савченко на засідання Верховного суду РФ, де слухається справа Клиха-Карпюка, прийшли представники посольств іноземних держав

1 хв читати
Разом з Савченко на засідання Верховного суду РФ, де слухається справа Клиха-Карпюка, прийшли представники посольств іноземних держав

Представники посольств кількох зарубіжних країн прийшли у середу до Верховного суду Росії, де вирішується питання про законність вироку українським громадянам Миколі Карпюку і Станіславу Клиху, які були засуджені у справі участі в бойових діях проти федеральних військ в першу чеченську кампанію.

"У залі перебувають не менше 10 представників зарубіжних консульств та посольств",- повідомив адвокат Ілля Новіков суду, додавши, що тут же перебуває депутат Верховної Ради України Надія Савченко.

У перерві засідання вона за відеоконференцзв'язком українською мовою переговорила з засудженими. При цьому слова, що прославляють Україну, вона промовила голосно російською мовою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА