Інтерфакс-Україна
13:56 16.11.2016

Вищий спецсуд переніс на лютий 2017 р. розгляд касацій на вирок Пукачу

2 хв читати
Вищий спецсуд переніс на лютий 2017 р. розгляд касацій на вирок Пукачу

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 7 лютого 2017 року розгляд касацій на вирок екс-начальнику зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на засіданні в середу колегія суддів продовжила заслуховувати клопотання учасників процесу, так і не розпочавши розгляду касацій потерпілого у справі Олексія Подільського та адвокатів О.Пукача.

Зокрема, про перерву клопотали представники інтересів О.Подольського, посилаючись на те, що один із представників не встиг вивчити матеріали справи й отримати доступ до державної таємниці.

О.Пукача було доправлено на судове засідання, під час слухань він знову заявив про свою невинність у скоєнні злочину, за який його засуджено.

"Усе обвинувачення на припущеннях. У мене не було ні мотиву, ні наміру (на вбивство Г.Гонгадзе)", - сказав О.Пукач.

До матеріалів касації з розгляду клопотань колегія суддів долучила низку документів, зокрема заперечення О.Пукача. "З урахуванням необхідності... ознайомлення з матеріалами колегія суддів прийняла рішення відкласти розгляд касації до 7 лютого наступного року на 10:00", - заявила головуюча суддя Наталія Марчук.

Як повідомлялося, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив О.Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши винним у вбивстві Г.Гонгадзе. Апеляційний суд залишив у силі вирок.

Журналіст Г.Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того самого року в лісі Київської області було знайдено обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. У 2009 році в Київській області знайшли останки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Г.Гонгадзе.

Похорон убитого журналіста відбувся 22 березня 2016 року в Києві.

Замовників вбивства досі не встановлено.

На початку літа 2016 року О.Пукача етапували для відбування покарання до Чортківської колонії в Тернопільській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА