Інтерфакс-Україна
14:05 06.01.2017

СБУ викликає Губарєва на допит у Київ

1 хв читати
СБУ викликає Губарєва на допит у Київ

Служба безпеки України викликає до Києва для проведення слідчих і процесуальних дій колишнього самопроголошеного "народного губернатора Донбасу" Павла Губарєва.

Виклик на допит, який відбудеться 11, 12 і 13 січня, опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр". П.Губарєва підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і незалежність України, організації масових заворушень і причетності до діяльності терористичних організацій.

"Підозрюваний Губарєв, 10.03.1983 р.н.... викликається о 10:00 11, 12 і 13 січня 2017 року до старшого слідчому ОВС ГСУ СБУ Романченка А.А. в каб. 311 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 33 для проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні №22014000000000181 від 03.06.2014 за ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 294, ч. 1 ст. 258-3 КК України", - йдеться в порядку.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України оголосило П. Губарєва в розшук у травні 2014 року. Згідно з повідомленням на сайті МВС, розміщеним у рубриці "Особи, які переховуються від органів влади", П.Губарєв ховається від Слідчого управління СБУ. Датою зникнення П. Губарєва вважається 26 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін відповів терористичними діями на мирні пропозиції Трампа - Сибіга про масовану атаку РФ

Противник тисне на Мирноград, Сили оборони взяли у полон окупантів, які намагалися штурмувати місто - ДШВ

Молдова підтвердила проліт БпЛА типу "Шахед" через свою територію до Румунії - ЗМІ

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 438 ворожих БпЛА, один "Кинджал", по 5 "Іскандерів" та "Калібрів", 3 балістичні "Іскандер-М", є влучання на 15 локаціях

Знеструмлені споживачі у п'яти областях внаслідок ударів РФ, аварійні відключення застосовані у чотирьох

Зеленський: росіяни застосували 22 ракети різних типів та понад 460 дронів, відомо, що чотири дрони залетіли до Молдови та Румунії

Четверо жителів Київської області постраждали через ворожу атаку вночі, серед них – неповнолітня

В Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" введено екстрені відключення електроенергії – КМВА

Удар росіян по Києву: 6 загиблих, 13 постраждалих, серед яких одна дитина – ДСНС

Мінспорту з партнерами запустило Платформу національної ідентичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА