Інтерфакс-Україна
14:00 15.02.2017

САП надалі розслідує справу Охендовського, - Холодницький

1 хв читати
САП надалі розслідує справу Охендовського, - Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура України (САП) надалі розслідує справу, в якій фігурує голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, заявляє керівник САП Назар Холодницький.

"Станом на сьогодні слідство триває", - повідомив Н.Холодницький під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції в середу.

Він зазначив, що терміни розслідування цієї справи продовжено. "На жаль, і це було прогнозовано, було важко в суді довести обґрунтування необхідності відсторонення (М.Охендовського від обйманої посади - ІФ) і вибір тих чи тих запобіжних заходів... Але маємо те, що маємо", - зазначив Н.Холодницький.

Як повідомлялося, Апеляційний суд м. Києва залишив без змін рішення Солом’янського районного суду м. Києва від 21 грудня 2016 року, яким відмовлено в задоволенні клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про відсторонення М.Охендовського від посад члена та голови Центральної виборчої комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА