Інтерфакс-Україна
10:08 01.03.2017

Верховний Суд закрив усі справи проти Іванющенка

1 хв читати
Верховний Суд закрив усі справи проти Іванющенка

Верховний Суд України закрив усі кримінальні провадження стосовно екс-нардепа від Партії регіонів, бізнесмена Юрія Іванющенка, заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Сьогодні дізнався, що Верховний Суд без повідомлення прокуратури прийняв рішення закрити всі справи по Іванющенку", - написав Ю.Луценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок увечері.

Генпрокурор зазначив, що це зроблено "саме перед продовженням санкцій ЄС щодо заарештованих активів Януковича і компанії".

"У мене багато емоцій і не менше аргументів проти цього рішення. Але єдиний вихід - якнайшвидше змінити склад ВСУ", - додав Ю.Луценко.

Генпрокуратура України розслідує кримінальне провадження стосовно Ю.Іванющенка, у рамках якого йому повідомлено про підозру в організації розтрати чужого майна і незаконному збагаченні в особливо великих розмірах, за ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Будановим питання посилення санкційної політики

Сім суден "тіньового флоту" уникли затримання в Карибському морі за добу – Пентагон

Петиція до Кабміну про запровадження кримінальної відповідальності за насильство над тваринами набрала 25 тис. голосів

Семеро поранених у Слов’янську після бомбового удару - поліція

Трамп і Зеленський можуть підписати угоду щодо післявоєнного відновлення України під час економічного форуму в Давосі – ЗМІ

Відновлення теплопостачання в Києві та області планується до кінця доби, зі світлом ситуація складніша – прем'єр

Зеленський заслухав доповідь керівника СБУ Хмари про операцій проти ворога

Велика Британія виділяє GBP200 млн на підготовку військ до розгортання в Україні – ЗМІ

Столичний метрополітен вимушено збільшує інтервал руху поїздів - КМДА

Весь електротранспорт на лівому березі Києва тимчасово не працюватиме – Київпастранс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА