14:36 27.04.2017

У Тернополі вандали облили фарбою пам'ятник дивізії СС "Галичина"

1 хв читати

У Тернополі невідомі облили червоною фарбою пам'ятний знак на честь дивізії СС "Галичина" напередодні 28 квітня - дня 74-ї річниці створення дивізії, повідомляє міська рада.

Як повідомляється в четвер на сайті Тернопільської міської ради, акт вандалізму над пам'ятним знаком на честь дивізії СС "Галичина", який розташований у парку Топільче, виявили працівники КП "Об'єднання парків культури і відпочинку" зранку 27 квітня.

"Невідомі облили пам'ятник червоною фарбою напередодні 28 квітня - дня вшанування воїнів СС "Галичина" і 74-ї річниці створення дивізії. Працівники комунального підприємства звернулися у поліцію, а також оперативно очистили пам'ятний знак від фарби", - йдеться в повідомленні міськради.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Рівненщині викрили черговий канал незаконного перетину кордону

НАБУ розшукує ексдепутата Київради Комарницького

Тиск на антикорупційні органи був, є і буде – директор НАБУ

Україна та ЄІБ уклали угоди на 116,5 млн євро для фінансування відновлення енергетики та критичної інфраструктури - Шмигаль

ЄІБ виділить EUR40 млн на проєкт Служба 112

Унаслідок атаки дронів 8 лютого постраждали документи Національного архівного фонду в Дніпропетровській області – голова Укрдержархіву

Кількість телеканалів, які транслюють телемарафон, скоротилася з 11 до 6 - мовний омбудсмен

Мовний омбудсмен: кількість виключно україномовних телеканалів зросла більш, ніж удвічі в 2024р

Сибіга: Час змусити Росію розплатитися за роки використання енергії як зброї

Тюремне керівництво в РФ заохочує тортури щодо українських військовополонених – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА