Інтерфакс-Україна
16:14 06.06.2017

Київ вимагає звільнити українських журналістів Сущенка та Семену

1 хв читати
Київ вимагає звільнити українських журналістів Сущенка та Семену

Міністерство закордонних справ України вимагає звільнити заарештованих російською владою українських журналістів Романа Сущенка та Миколу Семену.

"Саме в день журналіста вкотре вимагаємо від РФ припинити політичне переслідування журналістів Сущенка та Семени", - написала речник МЗС Мар'яна Беца у своєму мікроблозі у Twitter.

Як повідомлялося, про затримання українського журналіста "під час проведення шпигунської акції" в Москві ФСБ повідомила 3 жовтня 2016 року. Р.Сущенку пред'явлено обвинувачення в шпигунстві (ст. 276 КК РФ), свою провину він заперечує. Лефортовський суд Москви продовжив арешт Р.Сущенку до 30 червня.

Кримське управління ФСБ РФ навесні 2016 року порушило стосовно М.Семени справу за ч. 2 ст. 280.1 КК РФ (публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ, вчинені з використанням ЗМІ або Інтернету). М.Семені обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА