Інтерфакс-Україна
11:36 07.06.2017

Ситуація в меджлісі Ірану після стрілянини під контролем

1 хв читати
Ситуація в меджлісі Ірану після стрілянини під контролем

Ситуація в парламенті Ірану, де невідомі раніше відкрили стрілянину, під контроль, повідомив директор зі зв'язків з громадськістю законодавчого органу Мехді Кіаї, слова якого в середу наводять офіційні іранські ЗМІ.

За словами директора, співробітники охорони зараз гарантували безпеку і відкрите засідання парламенту триває.

Озброєні люди відкрили вогонь в будівлі парламенту Ірану. Одного з нападників заарештували. За даними іранських офіційних ЗМІ, нападників було четверо, вони були озброєні автоматами Калашнікова і пістолетом.

Представник міста Решт в парламенті Ірану повідомив, що одна людина загинула. За його словами, один із співробітників охорони парламенту отримав поранення в ногу і двоє інших поранені в груди і руки.

Відповідальність за напад на парламент Ірану взяло на себе терористичне угрупування "Ісламська держава".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА