Інтерфакс-Україна
16:47 29.06.2017

H&M планує у 2018 р. вийти на ринок України

1 хв читати
H&M планує у 2018 р. вийти на ринок України

Міжнародний рітейлер Hennes&Mauritz AB (H&M), власник другої за обсягом у Європі мережі магазинів одягу, планує в 2018 році відкрити в Україні перші магазини в Україні.

"Відкриття перших магазинів H&M в Уругваї та Україні заплановано в 2018 році", - йдеться в піврічному звіті компанії, розміщеному в четвер на її веб-сайті.

Як повідомлялося, в 2017 році H&M планує вийти на ринки Колумбії, В'єтнаму, Ісландії та Грузії.

Перший магазин H&M у Казахстані відкрився в середині березня. Крім того, в першій половині 2017 року компанія розраховує відкрити онлайн-магазини в Туреччині, Тайвані, Гонконзі, Макао, Сінгапурі і Малайзії.

Крім бренду H&M, компанії належать також марки COS, Monki,&Other Stories і Weekday.

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА