Інтерфакс-Україна
15:44 21.07.2017

Суд призначив Полякову електронний браслет і заставу в понад 300 тисяч гривень

2 хв читати
Суд призначив Полякову електронний браслет і заставу в понад 300 тисяч гривень

Солом’янський районний суд Києва обрав народному депутатові України Максиму Полякову (фракція "Народний фронт") запобіжний захід у вигляді застави на суму 304 тис. грн і поклав на нього низку зобов'язань.

Згідно з ухваленим на засіданні в п'ятницю рішенням, М.Поляков зобов'язаний носити електронний засіб контролю, не відлучатися з Києва і Умані без дозволу слідчого, прокурора або суду, здати усі свої закордонні паспорти.

Запобіжний захід діє до 19 серпня.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила встановити суму застави у 505 тис. грн, але залишилася задоволена цим рішенням.

М.Полякова підозрюють у скоєнні дій передбачених ч.4 ст . 368(отримання хабаря) Кримінального кодексу України.

19 червня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали 7 осіб, причетних до здирництва і отримання неправомірної вигоди за сприяння іноземної компанії у здійсненні видобутку бурштину в Україні.

Слідство встановило, що затримані особи, діючи в інтересах народних депутатів Максима Полякова і Борислава Розенблата, отримали від представника іноземної компанії хабар на загальну суму понад 300 тис. дол. для підготовки депутатами законопроектів у сфері видобутку бурштину та їх внесення до Верховної Ради для ухвалення рішень на користь цієї іноземної компанії.

21 червня генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народних депутатів М.Полякова і Б.Розенблата.

11 липня Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності М.Полякова, проте відмовила в наданні згоди на затримання і арешт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук провів низку зустрічей з головами парламентів держав G7 в Оттаві

Трамп планує після розмови з Зеленським поспілкуватися з Путіним

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

Мінкультури і ALIPH Foundation підписали Меморандум про створення Фонду культурної спадщини України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА