12:12 14.09.2017

"Наш край" вимагає не проводити пенсійну реформу, яка може призвести до виїзду з України до 2 млн молодих людей

2 хв читати
"Наш край" вимагає не проводити пенсійну реформу, яка може призвести до виїзду з України до 2 млн молодих людей

Пенсійна реформа може призвести до виїзду з країни близько 2 млн молодих людей, які не зможуть знайти роботу в Україні, вважає співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

"Збільшення трудового стажу та зміна умов виходу на пенсію змусить старших людей працювати довше. Як наслідок, люди середнього віку отримають менше можливостей для кар’єрного зростання, а для молоді не звільнятимуться робочі місця. За нашими оцінками, близько 2 млн молодих спеціалістів не зможуть знайти собі роботу та, радше за все, змушені будуть виїжджати за кордон", - цитує О.Мазурчака прес-служба партії.

За його словами, до більш пізнього виходу на пенсію призведуть норми законопроекту про збільшення трудового стажу, ускладнене доведення трудового стажу, здобутого до 2000 року, відсутність пільгового виходу на пенсію зайнятих тяжкою працею та "за вислугу років".

"Реформа змусить українців зі складнощами підтверджувати свій трудовий стаж, який вони отримали ще за часів СРСР та на початку 1990-х років. Через неможливість підтвердження люди втратять від 5 до 20 років трудового стажу та змушені будуть працювати більше, довше, щоб його надолужити. Окрім цього, в законопроекті вилучено норми про пільговий вихід на пенсію працівників, зайнятих важкою працею, та певних категорій, що мали пільгу «за вислугу років", - розповів О.Мазурчак.

Упевненість уряду, що підвищення страхового стажу наповнить бюджет, за його словами, не відповідає реальному стану економіки.

"За перше півріччя 2017 року заборгованість із заробітної платні зросла на 33%. За методологією Міжнародної організації праці в Україні вже зараз 1,8 млн безробітних або понад 10% працюючих. А після "реформування" урядом трудового стажу близько 2 млн молодих спеціалістів не знайдуть собі роботу в країні. Все це аж ніяк не сприятиме наповненню бюджету", - підсумував співголова партії" Наш край ".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА