Інтерфакс-Україна
11:49 01.11.2017

Холодницький сподівається, що суд у середу розпочне запобіжний заход фігурантам "справи про рюкзаки МВС"

2 хв читати
Холодницький сподівається, що суд у середу розпочне запобіжний заход фігурантам "справи про рюкзаки МВС"

Сторона захисту фігурантів кримінального провадження про "рюкзаки МВС" наразі знайомиться з клопотанням про обрання запобіжного заходу, заявляє керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, він сподівається, що судове засідання відбудеться в середу

"Клопотання детективів узгоджують прокурори. Ми клопотання узгодили. Зараз триває стадія ознайомлення сторони захисту з цим клопотанням. Щойно відбудеться ознайомлення, його буде внесено до суду. Ми сподіваємося, що це судове засідання за всіма трьома учасниками буде проведено сьогодні", - сказав Н. Холодницький.

Керівник САП зазначив, що після внесення клопотання про обрання запобіжного заходу в суді автоматизована система обере суддю, який розглядатиме його, і призначить час і місце розгляду.

За його словами, під час обрання запобіжного заходу процесуальні керівники оприлюднять частину доказів у справі. Н.Холодницький наголосив, що будь-яке розголошення таємниці слідства без дозволу старшого прокурора групи слідчих буде розцінюватися як злочин.

Як повідомлялося, двом особам, затриманим 31 жовтня в рамках розслідування так званої "справи про рюкзаки МВС", того ж дня повідомили про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Йдеться про колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря і сина глави МВС Арсена Авакова, Олександра.

Пізніше детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру у вчиненні злочину третьому затриманому. Раніше народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенко") Сергій Лещенко, посилаючись на власні джерела, повідомив, що в Харкові затримали керівника IT-компанії Turboseo Володимира Литвина, що керував фірмою, яка за результатами тендера мала пошити партію рюкзаків для МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА