Інтерфакс-Україна
13:13 16.11.2017

Амстердам цінує рівень співпраці з Києвом із розслідування трагедії з MH17 і націлений на покарання винних - заступник міністра оборони Нідерландів

1 хв читати

Заступник міністра оборони Королівства Нідерланди Вім Гіртс високо оцінив рівень співпраці з Україною з розслідування обставин знищення боїнга "Малазійських авіаліній" рейсу MH17 влітку 2014 року.

"Ми цінуємо рівень співпраці з Україною з розслідування трагедії з літаком MH17 і мотивовані на те, щоб винні понесли справедливе покарання", - сказав В.Гіртс під час зустрічі з главою українського оборонного відомства Степаном Полтораков в Ванкувері (Канада), повідомляє в четвер прес -служба Міноборони України.

Він також відзначив зусилля України із відновленню миру і територіальної цілісності країни.

"Ми розуміємо події, що відбуваються в Україні, і чітко заявляємо, що засуджуємо незаконну анексію Криму і дестабілізацію ситуації на сході країни", - наголосив заступник міністра оборони Нідерландів.

Згідно з повідомленням, сторони також обговорили питання подальшого двостороннього військового співробітництва в 2018 році.

ОСТАННЄ

Україна й Австрія підписали п'ять документів, зокрема, у сфері безпеки - ОП

Комітет Ради підтримав законопроєкт про реєстр військовослужбовців – Черногоренко

Фіцо висловив підтримку членству України в ЄС у разі виконання українською стороною всіх умов

Сибіга закликав до створення дієвих інструментів дотримання Женевського протоколу про заборону хімічної та бактеріологічної зброї

Нацполіція провела понад 940 обшуків для боротьби з незаконним обігом зброї: вилучено сотні одиниць зброї та десятки кілограмів вибухівки

У Києві висадили дерева на честь загиблих українських медійників – КМДА

Енергетиків ДТЕК атакував FPV-дрон у Дніпропетровській області, обійшлося без постраждалих

Викрито привласнення понад 64 млн грн на закупівлях техніки для ЗСУ – ДБР

Україна на G7 має намір обговорювати питання використання заморожених активів РФ, санкції та обмеження цін на нафту - Зеленський

РФ пропонувала Україні міняти вивезених українських дітей на російських військовополонених – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА