15:10 22.11.2017

Україна та Франція мають намір домовитися про взаємний обмін водійських прав

2 хв читати
Україна та Франція мають намір домовитися про взаємний обмін водійських прав

 Україна докладе максимум зусиль для оформлення угоди з Францією про взаємний обмін водійських посвідчень, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Як повідомляє в середу прес-служба МВС України, ця угода передбачає, що українські громадяни, які легально проживають у Франції, та французи, що законно проживають в Україні, зможуть обміняти свої національні водійські посвідчення на аналогічні документи країни проживання.

"Досі з українським посвідченням водію можна було їздити не більше ніж рік в європейських країнах, а потім слід було отримувати національні права, склавши теоретичний і практичний іспити і заплативши від EUR600 до EUR1000. Ми докладемо максимум зусиль для оформлення угоди про взаємний обмін водійських посвідчень із Францією", - сказав А.Аваков під час зустрічі зі своїм французьким колегою Жераром Колломбом у Києві.

Подібні угоди вже існують між Україною, Італією та Іспанією. Угода не скасовує норми закону, згідно з якою українці в Італії, Іспанії та італійці, іспанці в Україні не мають права користуватися національними водійськими посвідченнями більше ніж рік після отримання офіційної реєстрації. Проте тепер обмін здійснюватиметься без складання теоретичних і практичних іспитів і відповідно без витрат на їх оплату.

Для з'ясування дійсності та достовірності документів проводитиметься спеціальна перевірка. Під час видачі нового водійського посвідчення старе вилучатимуть.

Під час зустрічі А.Аваков подякував французькій стороні за всебічну підтримку України.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Франції Ж.Колломб заявив, що французька сторона готова підтримувати ініціативу МВС України з питання взаємного обміну водійських посвідчень, а також має намір нарощувати співпрацю у сфері безпеки з Україною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА