Інтерфакс-Україна
07:21 04.12.2017

Активісти назвали умови, за яких вони знімуть блокаду телеканалу NewsOne

1 хв читати
Активісти назвали умови, за яких вони знімуть блокаду телеканалу NewsOne

Активісти, які в неділю, 3 грудня, заблокували один з в'їздів до офісу телеканалу NewsOne, зобов'язалися зняти блокаду після виконання ряду вимог, повідомляє zn.ua.
"Власник телеканалу позафракційний народний депутат Євген Мураєв повинен покаятися за сепаратистські висловлювання", - заявили учасники блокади. Окрім того, вони вимагали звільнити "найбільш ватних" ведучих і змінити редакційну політику каналу з "ватяної прокремлівської" на "патріотичну проукраїнську".
"До тих пір, поки цього не станеться, наша мирна акція триватиме", - підсумував активіст Олексій Середюк.
О.Середюк додав, що канал блокують ветерани АТО і представники різних громадських організацій.
Як уже повідомлялося, увечері 3 грудня група невідомих заблокувала телеканал NewsOne мішками з піском і колючим дротом, заявляючи, що не згодні з "політикою каналу" і вимагаючи вибачень від власника телеканалу, нардепа Є.Мураева, який назвав Революцію Гідності "державним переворотом влади" .

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

Від початку року знешкоджено більш як 307 тис окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА