12:41 22.12.2017

Нацрада з телерадіомовлення оголосила попередження телеканалам Newsone і "ПравдаТУТ"

2 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення оголосила попередження телеканалам Newsone і "ПравдаТУТ"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зробила попередження телеканалам Newsone (ТОВ "Новости 24 години", Київ), "ПравдаТУТ" (ТОВ "Інформаційне агентство "ПравдаТУТ", Вишневе Київської обл.), а також радіокомпанії "Незалежність" (ТОВ "Радіоінформаційний центр "Незалежність", Львів) за порушення правил мовлення в дні пам'яті.

Згідно з повідомленням на сайті Нацради, телеканалу Newsone за порушення правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру і дні пам'яті, а також за поширення в телеефірі необ'єктивної інформації (про розгляд Комітетом з фінансових питань Конгресу США наявності корупції в НБУ), були оголошені попередження за обома випадками.

"Радіокомпанія "Незалежність" не дотрималася правил ведення мовлення в дні жалоби і дні пам'яті, зокрема 21 жовтня 2017 року, коли відзначалася 70-та річниця з дня проведення радянськими карально-репресивними органами операції "Захід" - масової депортації населення західної України до Сибіру", - наголошується в повідомленні регулятора.

У Нацраді вказали на те, що в ефірі РК "Незалежність" не було оголошення про хвилину мовчання о 12:00 з супроводом звуку метронома і поширення інформації про день пам'яті в проміжку часу з 9:00 до 16:00.

Крім того, Нацрада в ефірі телеканалу "ПравдаТУТ" виявила недотримання вказаних правил 27 жовтня (день пам'яті "80 років з часу масових розстрілів української інтелігенції в урочищі Сандармох"). Зокрема, в ефірі телеканалу була відсутня хвилина мовчання о 12:00, а також інформація про день пам'яті, крім повідомлення в сюжеті передачі новин о 20:32; крім того, була зафіксована трансляція комедійного фільму "Весілля в Малинівці" (о 16:05).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нацрада з телерадіо виставила на конкурс 91 регіональний телеканал у МХ-5 і 48 частот FM-мовлення в 17 областях

Нацрада з телерадіомовлення призначила чергову перевірку "Інтера"

В Україні знову перенесено старт поетапної відмови від аналогового телерадіомовлення з березня на серпень 2018 року

КРРТ скоротив втричі кількість замовлених для визначення частот для розвитку мультиплексу цифрового ТV

Нацрада України з телерадіомовлення припиняє допомогу в експертизі рекламних роликів щодо їхньої приналежності до соціальних

Нацрада з телебачення призначила перевірку "Інтеру" за трансляцію "12 стільців" і "Кавказької полонянки"

Провайдера із зони АТО оштрафовано за ретрансляцію телеканалів РФ

Нацрада оголосила попередження телеканалу "112 Україна"

Нацрада з телебачення призначила перевірку NewsOne за популяризацію збройних сил Росії

Нацрада з телерадіомовлення виступає за штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють у РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА