Інтерфакс-Україна
12:23 31.01.2018

Перший український космонавт Леонід Каденюк раптово помер у Києві

1 хв читати
Перший український космонавт Леонід Каденюк раптово помер у Києві

Перший і єдиний на сьогодні український космонавт Леонід Каденюк раптово помер на 68-му році в середу в Києві.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив співчуття рідним і близьким Л.Каденюка.

"Помер Леонід Каденюк. Справжня людина-легенда. Мої співчуття рідним і близьким", - написав В.Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу вдень.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Державному космічному агентстві України (ДКАУ), за попередньою інформацією, Л.Каденюк помер від серцевого нападу.

"За інформацією родичів, під час традиційної ранкової пробіжки в парку в середу вранці в Леоніда Костянтиновича стався серцевий напад. Його доправили до лікарні, проте врятувати його життя медикам не вдалося", - повідомив співрозмовник агентства.

Л.Каденюка у 1995 році відібрали до групи космонавтів Національного космічного агентства України. Після підготовки в NASA з 19 листопада по 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському МТКК "Колумбія" місії STS-87. Під час польоту виконував біологічні експерименти з рослинами.

ОСТАННЄ

Спровокована ворожим ударом пожежа у Харкові охопила 300 кв. м. - Синєгубов

Трамп: Ізраїль погодився на 60-денне припинення вогню в Газі

Вибух у Харкові: місто зазнало повітряної атаки, горить нежитлова споруда у Новобаварському районі

Гегсет призупинив постачання Україні Patriot, GMLRS, Hellfire, Stinger і 155-мм снарядів - ЗМІ

Мерц про постачання Taurus для України: Німеччина не стане стороною війни

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА