12:58 15.02.2018

Кількість маршрутів Ryanair до України восени 2018 р. буде на рівні, анонсованому в березні 2017

1 хв читати
Кількість маршрутів Ryanair до України восени 2018 р. буде на рівні, анонсованому в березні 2017

Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair восени 2018 роки планує запустити не менше маршрутів, ніж анонсувала в 2017 році, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на прес-конференції у Києві в четвер.

"Наразі ми перебуваємо на етапі узгодження (маршрутів - ІФ). Тут відчувається відсутність вільного авіапростору з Євросоюзом, тому процес ускладнено. Безумовно, бізнес-ситуація в компанії щорічно змінюється, вони адаптують пасажирські потоки. Тому, швидше за все, рейси будуть іншими , ніж минулого роу, але їх буде не менше", - сказав він.

В.Омелян також відзначив відсутність підстав вважати, що в поточному році Ryanair не почне виконання рейсів.

Як повідомлялося, Ryanair підтвердив плани запустити рейси з України восени-2018

Авіакомпанія Ryanair 10 липня 2017 року оголосила про скасування запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт "Бориспіль" (Київ) порушив угоду, досягнуту в березні того ж року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікіним.

Через два дні, 12 липня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман після спеціальної наради з керівництвом Мініфрастурктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", асоціації "Аеропорти України", Офісу залучення і підтримки інвестицій "доручив залучити Національне антикорупційне бюро України до оцінки переговорного процесу Ryanair про польоти до України і заявив про необхідність відновлення цих переговорів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА