Інтерфакс-Україна
14:15 27.03.2018

У Стамбульському університеті вивчатимуть українську мову і літературу

1 хв читати
У Стамбульському університеті вивчатимуть українську мову і літературу

Урочисте відкриття відділення української мови та літератури відбулося в Стамбульському університеті, повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

"Порція хороших новин зі Стамбула - у Стамбульському університеті відкрито спеціальність "Українська мова і література". Вперше студенти Туреччини отримали можливість у рамках вищої освіти не просто вивчати українську мову, а й глибше зануритися в нашу культуру", - написала глава Міносвіти на сторінці у Facebook у вівторок.

Вона також повідомила, що в рамках переговорів досягнутj домовленості про проведення безкоштовних літніх курсів з української мови для студентів, які вивчають українську мову в Туреччині. "Попередньо такі літні курси можуть стартувати вже цього року на базі українських вишів", - уточнила Л.Гриневич.

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

Мовний омбудсмен про російськомовні книги: Наш шлях – не через заборону, а через утвердження українського

Під Лиманом ускладнилась ситуація на фронті, 63 ОМБр ліквідувала 17 окупантів

Працівники НАБУ просять суд про відкритий розгляд скарги на арешт Магамедрасулова

Для деокупованих територій не потрібно буде ухвалювати перехідне мовне законодавство - мовний омбудсмен

У Смілі під час відправки до навчального центру загинув мобілізований

Негода знеструмила 28 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Нові авто отримали чотири дитячих будинки сімейного типу Київщини - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА