Інтерфакс-Україна
20:08 12.04.2018

Mercedes складе конкуренцію Tesla випуском люксового седана S-класу

1 хв читати
Mercedes складе конкуренцію Tesla випуском люксового седана S-класу

Німецький автомобілебудівний концерн Daimler AG планує представити люксовий седан S-класу з електродвигуном, який може скласти конкуренцію Model S від Tesla.

Як повідомив CEO Daimler Дітер Цетше під час презентації в Хорватії, модель EQ S увійде до списку з 10 електромобілів, які компанія пообіцяла випустити до 2022 року.

Очікується, що модель не буде просто "електрифікованою" версією седанів S-класу, а отримає новий корпус, в якому найкращим чином будуть розміщені акумулятори підвищеної ємності.

Mercedes став лідером у люксовому сегменті автомобілів за підсумками минулого року, обійшовши з продажу BMW і Audi, повідомляє агентство Bloomberg.

У четвер акції Daimler подорожчали на 0,2%. З початку року капіталізація компанії знизилася на 7,6%, до 69,8 млрд євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА