Інтерфакс-Україна
20:40 17.04.2018

Інформація про нібито затримання представників української космічної галузі в США є фейком

2 хв читати
Інформація про нібито затримання представників української космічної галузі в США є фейком

У посольстві України в США спростовують інформацію, що з'явилася у вівторок, про нібито затримання представників української космічної галузі в США.

"Посольство України в США спростовує інформацію про нібито затримання представників української космічної сфери, що беруть участь у симпозіумі в м. Колорадо-Спрінгс, США, і нібито виїзд посла України в США в Колорадо для з'ясування обставин. Це відвертий фейк і брехня", - йдеться в повідомленні посольства на сторінці в Фейсбуці.

У дипмісії вказали, що українська делегація працює за запланованою програмою і продовжує брати участь у заході, а посол України в США Валерій Чалий продовжує роботу у Вашингтоні як член української делегації на зборах МВФ та Світового банку.

"Посольство припускає, що це спланована інформаційна атака, яка може бути продовжена шляхом вкидання інших фейкових новин. Закликаємо українські та міжнародні ЗМІ бути уважними і не піддаватися на провокації", - підкреслюється в повідомленні.

Прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ) також спростувала інформацію ЗМІ. "Щодо поширення неправдивої інформації... про затримання в США глави ДКАУ Дегтяренка П.Г. і генерального директора ДП "КБ "Південне" ім. М.К.Янгеля" Дегтярьова А.В. Інформація про затримання керівників є недостовірною", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В ДКАУ підкреслили, що наразі українська делегація перебуває з офіційним візитом в США і бере участь в 34-му Космічному симпозіумі, а 18 квітня повертається в Україну.

Раніше ЗМІ повідомили, що у вівторок під час відвідування симпозіуму в Колорадо, США, американські спецслужби затримали керівників Державного космічного агентства України та Конструкторського бюро "Південне" нібито за підозрою в їх причетності до незаконного продажу в Північну Корею проектної документації для ракетної програми. ЗМІ також повідомляли, що для уточнення обставин затримання в Колорадо вилетів посол України в США В.Чалий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

УЗ оновила електронний бланк квитка до Польщі

Черги на українсько-польському кордоні, попри блокаду ПП " Ягодин – Дорогуськ" відсутні, - Мінрозвитку

Росію на переговорах в Туреччині можуть представляти Лавров і Ушаков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА