Інтерфакс-Україна
17:24 15.06.2018

Організатор "убивства" Бабченка виступав посередником фінансування проросійських політсил в Україні

1 хв читати
Організатор "убивства" Бабченка виступав посередником фінансування проросійських політсил в Україні

Служба безпеки України встановила, що підозрюваний в організації спроби вбивства журналіста Аркадія Бабченка виконавчий директор ТОВ "Українсько-німецьке спільне підприємство "Шмайсер" Борис Герман виступав посередником фінансування проросійських політичних сил в Україні.

"Задокументовано, що Герман був посередником, за допомогою якого російські спецслужби здійснювали фінансування проросійських політичних сил в Україні, згадується партія "Розумна сила", - сказав заступник начальника головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар на брифінгу в п'ятницю в Києві.

При цьому він додав, що "рішення про передачу грошей приймалося на рівні вищого політичного керівництва РФ, а сам Герман чітко визначає свої функції як касира".

В ході брифінгу, зокрема, були продемонстровані фрагменти аудіозаписів з обговоренням передачі коштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА