Інтерфакс-Україна
17:15 06.07.2018

Глава Нацполіції підтвердив затримання підозрюваного в убивстві поліцейського в Києві

2 хв читати

Голова Національної поліції України Сергій Князєв підтвердив затримання підозрюваного в убивстві поліцейського Дмитра Глушака, яке сталося напередодні в Києві; наразі з ним працюють слідчі.

"Слідчому доставили особу, яку кримінальна поліція обґрунтовано підозрює у вбивстві працівника поліції. Злочин скоєно вчора в столиці. Це громадянин України, який має п’ять судимостей за скоєння корисливо-насильницьких злочинів. Мотив вчиненого злочину нам відомий, але розголошувати його до закінчення слідчих дій не маю права", - цитує С.Князєва прес-служба Міністерства внутрішніх справ України у п'ятницю.

Глава Нацполіції ще раз висловив співчуття родині загиблого офіцера й зазначив, що Д.Глушак був одним із найкращих і найбільш висококваліфікованих працівників поліції.

Раніше цього дня агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело у правоохоронних органах повідомляло про затримання підозрюваного в убивстві співробітника Національної поліції в Києві.

Як повідомлялося, 5 липня вдень на вул. Щусєва в Шевченківському районі Києва невідомий застрелив чоловіка. Тіло в салоні легкового автомобіля виявила перехожа й одразу зателефонувала до поліції. Прибувши на місце події, правоохоронці знайшли чоловіка з вогнепальним пораненням і вилучили неподалік гільзу.

За словами глави Національної поліції С.Князєва, убитий Д.Глушак працював у правоохоронних органах з 1995 року. Для розслідування вбивства створено посилену слідчо-оперативну групу.

Наразі поліція відпрацьовує кілька робочих версій, одна з них - убивство з метою пограбування, інша – вбивство, пов'язане зі службовими обов'язками, які виконував потерпілий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА