13:41 12.07.2018

Справу про "рюкзаки Авакова" закрито через відсутність складу злочину

2 хв читати
Справу про "рюкзаки Авакова" закрито через відсутність складу злочину

Кримінальне провадження у справі про "рюкзаки Авакова" закрито за рішенням прокурора, повідомили адвокати Олександра Авакова та Сергія Чеботаря Андрій Федур та Ігор Юдін.

"Ми отримали на руки офіційну постанову прокурора про закриття кримінального провадження за відсутністю складу злочину. Прокурор прийняв мудре рішення, оскільки ніяких доказів провини наших підзахисних немає", - сказав А.Федур на прес-конференції у Києві в четвер.

Він також додав, що справа від самого початку була суто політичною.

"Комусь потрібен був гучний політичний процес. І тому відбулося затримання Олександра Авакова, звинувачення Чеботаря. На жаль, у нас часто кримінальні справи починаються гучними заявами, а потім - пшик. Відповідно до закону, органам досудового розслідування заборонено називати прізвища підозрюваних. Але комусь потрібен був політичний процес, і було названо прізвища Чеботаря й Авакова. Тепер я можу сказати, що справа була спрямована не проти мого клієнта, а проти його батька. Там фігурували сотні годин записів його батька. Але нічого на нього не накопали", - зазначив адвокат.

А.Федур наголосив, що НАБУ "виконало колосальну роботу, але вона була спрямована не в те русло". "Краще б вони по-справжньому боролися із корупцією", - сказав він.

Адвокат С.Чеботаря Ігор Юдін додав, що НАБУ використовувало цю справу для піар-кампанії проти обвинувачених.

"З боку НАБУ все виглядало так: фейк - наше все. Іноді відбувалося так, що НАБУ саме починало вірити в свої байки. Коли відбувався обшук у Чеботаря, приїхав автобус із спецпризначенцями, вони почали стрибати через паркан. Вийшла здивована дружина і запитала: "Навіщо? Я вам зараз двері відчиню". Коли нам надали диск із відеозаписами з кабінету мого підзахисного, виявилося, що файли датовані одним числом. Хоча записи нібито робилися в різні дні. І таких фейків було безліч", - сказав адвокат.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА