Інтерфакс-Україна
16:35 30.08.2018

Поблизу Кременчука загасили торф'яну пожежу, яка тривала три дні

1 хв читати
Поблизу Кременчука загасили торф'яну пожежу, яка тривала три дні

Загоряння поверхневих торфовищ, що виникло 27 серпня біля с. Бондарі Кременчуцького району Полтавської області, було ліквідовано в четвер у першій половині дня, повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

"27 серпня внаслідок пожежі сухої трави на загальній площі 20 га поблизу с. Бондарі... виникло горіння поверхневих покладів торфу на площі 15 га. 30 серпня о 10:50 пожежу було ліквідовано", - йдеться в повідомленні.

До гасіння було залучено 48 працівників особового складу ДСНС і 15 одиниць техніки, а також 10 співробітників і дев’ять одиниць техніки органів місцевої влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС ЗСУ завдали удару по Новокуйбишевському НПЗ на території РФ

Пасажиропотік за тиждень впав ще на 8,7%

В західних областях в найближчі дві доби невеликі, місцями значні дощі, на решті території України переважно без опадів

Зеленський доручив оновити керівництво ФДМУ, АРМА, НКРЕКП, Держатомрегулювання та Деженергонагляду

Україна та Європа підготували нові сильні домовленості щодо зміцнення ППО – Зеленський

У Києві з 17 до 21 листопада змінять маршрути деяких трамваїв через ремонт колій

В "Дії" вже подано понад 2,5 млн заявок на зимову підтримку, Зеленський анонсував старт подачі через "Укрпошту"

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Свириденко: Уряд перевіряє працівників АРМА і ухвалює кадрові рішення щодо тих, хто фігурує в матеріалах НАБУ

Внаслідок ворожого удару по житловому сектору на Сумщині травмована людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА