Інтерфакс-Україна
13:09 14.11.2018

Нацрада з телерадіомовлення призначила NewsOne позапланову перевірку через карту України без Криму

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення призначила NewsOne позапланову перевірку через карту України без Криму

 Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години" (логотип NewsOne, Київ) позапланову виїзну перевірку з огляду на розміщення в ефірі ранкової передачі карти України без тимчасово окупованого Криму.

"14 листопада Національна рада призначила ліцензіату позапланову виїзну перевірку для з'ясування дотримання правових норм щодо поширення об'єктивної інформації, проявів пропаганди війни та популяризації окремих дій держави-агресора, які виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України", - повідомляє прес-служба Нацради в середу.

Зазначено, що 7 листопада 2018 року телеканал NewsOne під час прямої трансляції передачі "Ранок з NewsOne" о 09:53 розмістив карту Європи "Найбільший торговельний партнер-покупець", на якій за кольором позначення країн територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим було відокремлено від материкової частини України й водночас приєднано до кордонів Російської Федерації.

Так, відповідну карту мовник демонстрував у контексті розмови на тему: "В Європарламенті просять Меркель змінити курс щодо "Північного потоку-2". Ведучий телеканалу назвав її графікою, що відображає позиції Європи щодо торгівлі, однак посилань на її джерело не було надано.

"Розміщення в ефірі подібних матеріалів порушує норми чинного законодавства України. З огляду на це Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланової виїзної перевірки", - підсумували в Нацраді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій подали вже понад 150 тис. українців

Туман на півдні України в неділю, ожеледиця та вітер на заході в понеділок можуть ускладнити рух транспорту

Зеленський: У Швейцарії зустрічаються команди України та США, дуже сподіваюсь, що буде результат

УЧХ допомагав постраждалим після атак російських дронів на Запоріжжя та Дніпро

Дощі з мокрим снігом пройдуть в Україні на початку тижня, на заході на дорогах ожеледиця

Українська делегація прибула до Швейцарії для переговорів зі США

Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

В Тернополі 34 загиблих внаслідок ворожого удару, одна людина ще не ідентифікована

Російський генерал, який наказав підірвати греблю Каховської ГЕС, очолює місію у Венесуелі – Буданов

Окупантам не вдається закріпитися в центрі Покровська – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА