Інтерфакс-Україна
15:56 23.11.2018

Кличко назвав "великою помилкою" відкриття фаст-фуду KFC у Будинку профспілок

1 хв читати
Кличко назвав "великою помилкою" відкриття фаст-фуду KFC у Будинку профспілок

Мер Києва Віталій Кличко вважає великою помилкою відкриття закладу швидкого харчування KFC у Будинку профспілок, який за часів Революції гідності 2013-2014 роках був "штабом революції", а потім згорів.

"Однозначно, це неправильне рішення. Коли ми не маємо музею Революції гідності, коли ще рани дуже свіжі, відкривати ресторан у місці, де відбувалися такі події, де люди віддали життя, щоб ми жили в європейській країні - це неправильне рішення, - сказав В.Кличко в ефірі радіо "НВ", повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) в п'ятницю.

Він сказав, що розуміє емоції активістів, які вийшли з протестом проти відкриття такого закладу в Будинку профспілок.

"Я був на Майдані, був у цій будівлі, і вважаю, що відкриття там ресторану - велика помилка", - наголосив мер столиці.

За інформацією КМДА, Будинок профспілок не стосується комунальної власності столиці, а є власністю Федерації профспілок України.

Як повідомлялося, увечері 21 листопада представники націоналістичної організації С14 влаштували акцію протесту проти відкриття кафе KFC у Будинку профспілок. Зокрема, вони розмалювали фасад закладу.

На місці був адвокат Масі Найєм. За його словами, співробітники поліції застосували щодо нього газовий балончик, від чого він дістав "опіки очей та обличчя".

Правоохоронці доправили до чергової частини шістьох протестувальників. Пізніше цього самого дня всіх їх відпустили.

ОСТАННЄ

Гуманітарний комітет пропонує фінансувати коштом програми "1000 годин контенту" переклад українською популярних ігор – Кравчук

Єврокомісія: Фокус у питанні фінпідтримки України на 2026-2027 – на росактивах

Суд в Італії схвалив видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки" – ЗМІ

Апеляційний суд залишив під вартою власницю "Olympic Village", де загинув 10-річний хлопчик

Зеленський у День української писемності та мови: дякую всім, хто продовжує навчати мови – попри все і де б вони не були

Прокуратура Черкащини відновила контроль громади над землями заказника "Пташині острови" - Офіс генпрокурора

"Метінвест" передав Нацгвардії нову партію систем для радіоелектронного захисту на 30,8 млн грн

В соцмережах дискутують про темп начитування Радіодиктанту національної єдності-2025

"Метінвест" виплатив черговий купон за євробондами-2026, продовжує виконувати боргові зобов'язання

"Укрнафта" зібрала 100 млн грн для Другого корпусу Національної гвардії України "Хартія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА