14:36 27.11.2018

У Києві замінували Центральний та Південний залізничні вокзали

1 хв читати
У Києві замінували Центральний та Південний залізничні вокзали

У Києві правоохоронці перевіряють інформацію про замінування залізничного та автовокзалу.

Як повідомляє у вівторок відділ комунікації поліції Києва, близько 13:00 на номер "102" зателефонував невідомий і сказав, що центральний вокзал заміновано.

"Оскільки людина не назвала адреси, то для перевірки працівники профільних служб оглядають залізничний та автовокзал і прилеглу територію", - йдеться в повідомленні.

На місцях працюють слідчо-оперативні групи територіальних управлінь поліції, вибухотехнічна служба та кінологи.

Цю подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Голосіївського та Солом'янського управлінь поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА