Інтерфакс-Україна
13:09 07.12.2018

"Нацкорпус" мітингував біля АПУ з вимогою заблокувати роботу російського бізнесу в Україні та розірвати договори з РФ

1 хв читати

Партія "Національний корпус" і Національні дружини провели акцію на підходах до будівлі Адміністрації президента України з вимогою заблокувати функціонування російського бізнесу в Україні, і розірвати будь-які договори і взаємини з країною-агресором - Російською Федерацією.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у п'ятницю кілька сотень активістів "Нацкорпусу" і Нацдружин зібралися на майдані Незалежності, після чого пройшли вулицею Інститутською до перетину з вулицею Банковою. Там вони провели свій мітинг.

Активісти закликали президента України Петра Порошенка зробити більш конкретні і рішучі дії щодо заборони функціонування російського бізнесу на території України і розірвати договори і угоди між Україною і РФ.

Традиційно на підходах до будівлі Адміністрації президента чергує кордон співробітників поліції і Національної гвардії, встановлені металеві огорожі.

Акція відбулася спокійно, без жодних інцидентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА