Інтерфакс-Україна
14:44 07.12.2018

На українських загальнонаціональних каналах 90% мовлення було державною мовою

1 хв читати
На українських загальнонаціональних каналах 90% мовлення було державною мовою

Голова комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що необхідно прагнути до 90% мовлення українською мовою для загальнонаціональних каналів, де 10% буде віддано для мовлення мовами національних меншин.

"Очевидно, ми прагнемо до того, щоб на загальнонаціональних українських каналах 100% мовлення або 90% мовлення було державною мовою. Чому я говорю про 90%, тому що в Україні є багато нацменшин і їхні права, безумовно, мають бути захищені. Так як виходить україномовна програма на польському телебаченні, так і у нас могла б виходити польська, угорська чи румунська програма. і 10% для цього, як мені здається, було б цілком достатньо", - сказав він на круглому столі "Мовні квоти на телебаченні" в п'ятницю в Києві.

За словами нардепа, законом має бути передбачено перехідний період.

Він поінформував, що триває робота над підготовкою закону про державну мову до другого читання.

"Ми наразі працюємо над новим законом, готуємо його до другого читання... наша робоча група комітету з питань культури і духовності продовжує роботу над законом про українську мову як державну", - зазначив М.Княжицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

НАТО планує інвестувати в військову промисловість України - Рютте

Двох цивільних поранено через ворожі атаки по Запоріжжю - ОВА

Москва відроджує радянську армію під виглядом змін у функціонуванні ОДКБ - ISW

П'ятеро мирних мешканців Куп’янська постраждали внаслідок нічного авіаудару росіян - Синєгубов

Одна людина постраждала через атаку російських дронів по Харкову - мер

Арахамія та Гетманцев внесли в Раду з Міноборони пакет законопроєктів про Defence City з пільгами для ОПК

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Білий дім неофіційно підтвердив намір Трампа зустрітися з Зеленським особисто - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА