Інтерфакс-Україна
11:53 01.02.2019

Поліція встановила замовника нападу на офіцера карного розшуку в Харкові - Аброськін

1 хв читати
Поліція встановила замовника нападу на офіцера карного розшуку в Харкові - Аброськін

Поліція встановила особу замовника нападу на офіцера відділу Департаменту карного розшуку Національної поліції України Олексія Логвиненка, який стався в Харкові 16 січня, повідомив перший заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

"На сьогодні зібрано достатню доказову базу для повідомлення замовнику вбивства про підозру. За нашою інформацією, він перебуває за кордоном. Однак робота з розшуку всіх осіб, причетних до нападу, має бути посилена, а збір доказів - бути ретельним і всебічним", - цитує прес-служба В.Аброськіна.

Як повідомлялося, вранці 16 січня в Харкові на вул. Краснодарській двоє невідомих у балаклавах напали на офіцера Департаменту карного розшуку Національної поліції України та поранили його в голову і шию.

Пізніше в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" В.Аброськін повідомив, що основні версії нападу на О.Логвиненка пов'язані з його професійною діяльністю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

Двоє загиблих та двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області

Трамп не виключив, що його дедлайн для припинення війни РФ проти України зрештою може становити менше ніж 50 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА