07:56 20.08.2019

Новий Кабмін повинен невідкладно взятися за вирішення проблеми щодо забезпечення прав дітей в окупованому Криму

1 хв читати
Новий Кабмін повинен невідкладно взятися за вирішення проблеми щодо забезпечення прав дітей в окупованому Криму

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочі зустрічі з представником президента в АР Крим Антоном Кориневичем, заступником прокурора АР Крим Анатолієм Коцурою і прокурорами прокуратури Криму, повідомляє сайт глави української держави.

"На території Автономної Республіки Крим залишилося жити понад 450 тис. наших дітей. Зараз низка процедурних питань щодо реалізації цими дітьми своїх конституційних прав не вирішена. На жаль, міністерство соціальної політики, яке є центральним органом виконавчої влади і до компетенції якого належать питання прав дитини , ігнорує проблеми дітей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях. Вважаю, що з формуванням нового уряду нам необхідно невідкладно взятися за їх вирішення", - підкреслив Кулеба.

Як наголошується, в ході зустрічей обговорювалися проблемні питання, пов'язані із захистом прав дітей. Зокрема, йшлося про отримання ними паспортів громадян України, перетину кордону дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, які не мають опікуна / піклувальника, призначеного владою України, а також про представництво інтересів дітей, які проживають в АР Крим, в українських судах.

Крім того, уповноважений з прав дитини ініціюватиме перед новим Кабміном створення робочої групи за участю представників Мінсоцполітики, Міністерства юстиції, Державної прикордонної служби, громадських організацій, що працюють в сфері захисту прав осіб, які проживають в АР Крим, для комплексного вирішення питань дітей на тимчасово окупованих територіях.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА