21:08 22.08.2019

Військові підтримують концепцію святкування Дня Незалежності, в центрі якого людина, а не техніка

2 хв читати
Військові підтримують концепцію святкування Дня Незалежності, в центрі якого людина, а не техніка

Військовослужбовці Збройних сил підтримують концепцію святкування Дня Незалежності України в новому форматі, центром якого є люди, а не техніка, зазначає начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ генерал-лейтенант Олег Грунтковський.

"У заходах із нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України візьмуть участь військовослужбовці всіх родів та видів Збройних сил України. Будуть зведені підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-Морських сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ", - розповів він журналістам у четвер перед репетицією параду на майдані Незалежності.

Грунтковський зазначив, що формат заходу порівняно з попередніми роками змінився.

"Було ухвалено рішення з метою збереження фінансового ресурсу, техніки провести захід у такому форматі, що це буде не військовий парад, а просто хода", - пояснив він.

На його думку, необхідно вносити у формат святкування якісь зміни.

"Український народ і міжнародна спільнота бачать щороку ті самі події. В цьому випадку було ухвалено рішення формат змінити. Але ми все одно показуємо, що Збройні сили є, вони захищають нашу державу, і їхні найкращі представники будуть на майдані Незалежності", - наголосив він.

Грунтковський згоден із тим, що державу насамперед представляє народ і конкретні люди, що й передбачає запропонований формат святкування.

У свою чергу режисер Ходи гідності Алан Бадоєв нагадав, що головна ідея нового формату святкування Дня Незалежності полягає в тому, що в центрі всього мають бути люди, які щось зробили для країни, і вона ними пишається.

"Ви знаєте, що не буде військової техніки, тому що акцент ми робимо на тих прекрасних відважних людях, які цією технікою керують. Не танк, а танкіст, не літак, а льотчик", - пояснив він.

Бадоєв зазначив, що Україну прославляють і військові, і медики, співаки та музиканти, представники інших сфер діяльності.

Режисер святкування Дня Незалежності також зазначив, що на Алеї Героїв Небесної сотні буде дійство передусім на спомин про загиблих учасників Революції гідності.

"Про те, що ми не забули, що молоде покоління має знати і завжди пам'ятати, що відбувалося там, і що відбувається в країні", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА