20:30 21.10.2019

У Генпрокуратурі анонсували звільнення 218 прокурорів, які відмовилися від переатестації

1 хв читати
У Генпрокуратурі анонсували звільнення 218 прокурорів, які відмовилися від переатестації

218 прокурорів Генеральної прокуратури України, які не подали заяви про намір пройти атестацію і працювати в нових органах прокуратури, будуть звільнені.

"Вони самостійно відмовилися від атестації для переведення в офіс Генерального прокурора. До них входять також прокурори, які, всупереч закону і порядку проходження прокурорами атестації, подали заяви, які не відповідають встановленій формі. Вони підлягають звільненню відповідно до законодавства", - йдеться в повідомленні на сайті Генпрокуратури.

Водночас, наголошується в повідомленні, 11 тис 277 прокурорів (з них 1 тис 82 - в Генпрокуратурі), тобто понад 96%, подали такі заяви встановленого зразка.

Як повідомлялося, 25 вересня почали діяти зміни до закону про першочергові заходи щодо реформи органів прокуратури, які дають можливість розпочати реформу органів прокуратури, в межах якої всі прокурори і слідчі органів прокуратури, готові працювати за новими правилами, повинні пройти атестацію; першими атестацію пройшли прокурори Генпрокуратури.

Прийнятий 19 вересня закон передбачає створення нової структури органів прокуратури після проведення атестації прокурорів, ліквідацію військових прокуратур з одночасним наданням генеральному прокурору права в разі потреби створювати спеціалізовані прокуратури на правах структурного підрозділу Офісу генерального прокурора, обласних прокуратур, окружних прокуратур.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА