15:08 04.11.2019

Поки що передчасно говорити про подальше розведення сил на Донбасі за всією лінією розмежування - представник України в групі з безпеки ТКГ

1 хв читати

Представник України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з питань безпеки, генерал-майор Богдан Бондар зазначає, що наразі зарано говорити про подальше розведенні сил на Донбасі за всією лінією розмежування.

"Говорити про те, що завтра або післязавтра буде ухвалено рішення про розведення за всією лінією зіткнення, передчасно. В Офісі президента, Міністерстві закордонних справ готується пакет документів, де вся ця дорожня карта має бути розписана, послідовно, за датами, за годинами, можливо, щоб отримати той результат, який ми хочемо отримати, - повернення українських земель під українське керівництво", - сказав він під час брифінгу в понеділок у Краматорську.

Бондар зазначив, що нинішнє розведення на трьох ділянках є "першим кроком, який має дати більше довіри між сторонами, якими є Російська Федерація як безпосередній учасник збройного конфлікту й агресор, і українська сторона".

"Ми ніколи не сприймали і не сприймаємо сторонами окремі райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), тому що вони є фактично під управлінням Російської Федерації, як це записано в міжнародних документах", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА