Інтерфакс-Україна
12:39 19.02.2020

Одещина готова до прийому та лікування хворих на коронавірус

1 хв читати
Одещина готова до прийому та лікування хворих на коронавірус

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций повідомив, що на закритому засіданні ОДА затвердив низку додаткових заходів щодо недопущення проникнення коронавірусу COVID-19 в регіон і було узгоджено з медиками план дій, якщо до області прибудуть пацієнти з ознаками хвороби.

"Головною госпітальною базою стане інфекційна лікарня Одеси. 20 боксів на 65 місць вже готові до лікування пацієнтів. Лікарня Ізмаїлу готова до розгортання додаткової госпітальної бази. Всі реанімаційні відділення області приведені у повну готовність. У області створені бригади швидкого реагування, а резервні групи лікарів пройшли додаткові тренінги", - написав Куций на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Голова ОДА нагадав, що жодного підтвердженого випадку захворювання в Україні не зафіксовано. "Проте Одещина готова надати медичну допомогу усім українцям та запобігти поширенню хвороби", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА