Інтерфакс-Україна
10:23 02.03.2020

Робота з розслідування вбивства Шеремета активно проводиться, але поки що немає інформації, яку можна оприлюднити - Рябошапка

2 хв читати
Робота з розслідування вбивства Шеремета активно проводиться, але поки що немає інформації, яку можна оприлюднити - Рябошапка

Робота з розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета активно триває, але інформації, яку можна розголосити, поки що немає, наголошує генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

"З того, про що можна публічно сказати, поки що нічого. Робота проводиться, проводиться активно, наші прокурори постійно працюють зі слідчими з Національної поліції, але з того, що можна було б публічно озвучити, поки що нічого немає", - сказав генпрокурор у понеділок журналістам у Києві.

Як повідомлялося, 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху.

12 грудня 2019 року поліція провела низку обшуків і повідомила про підозру кільком фігурантам справи. Пізніше на брифінгу з розслідування вбивства Шеремета заступник глави Національної поліції - начальник кримінальної поліції Євген Коваль повідомив, що Дугарь, Кузьменко, Антоненко та подружжя Грищенків обґрунтовано підозрюються в причетності до злочину. В МВС пізніше уточнили, що підозру у вбивстві Шеремета висунуто Дугарь, Кузьменко та Антоненку, їх затримали, а подружжя Грищенків на той час уже перебувало під вартою у справі про замах на бізнесмена в Івано-Франківській області.

Основним мотивом убивства Шеремета було названо спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в країні.

13 грудня Печерський районний суд Києва обрав для Дугарь запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 8 лютого 2020 року. Крім того, суд постановив, що вона повинна здати всі документи для виїзду за кордон.

24 січня Печерський районний суд Києва частково задовольнив клопотання захисту та змінив запобіжний захід Дугарь на нічний домашній арешт.

11 лютого Дугарь призначили почеркознавчу та психіатричну експертизи, повідомив адвокат Віталій Коломієць.

12 лютого Національна поліція України заявила, що деякі заяви захисту Дугарь не відповідають дійсності.

Крім того, за версією слідства, Дугарь без проблем і офіційних дозволів залишала місце проходження військової служби. Водночас адвокати підозрюваної стверджували, що вона не могла здійснювати розвідку в Києві 15 і 18 липня 2016 року, тому що в цей час у відпустці вона не була, а потім ніяк не могла залишити місце проходження служби.

Також у Нацполіції опублікували результати комплексної судової психологічної та портретної експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України від 21 листопада 2019 року, згідно з яким жінка-розвідниця на відео з камер спостережень - Яна Дугарь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія готова фінансово підтримати ініціативу Німеччини з передання систем Patriot Україні - ЗМІ

РНБО дала три місяці правоохоронним та контролюючим органам на виявлення і стягнення в дохід держави підсанкційних активів

Зеленський указом увів у дію рішення РНБО про мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Сибіга про візит Келлога: говорили про зброю, очікуємо на комунікацію між Зеленським і Трампом для подальшого втілення досягнутих домовленостей

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА