14:03 03.03.2020

Посвідчення моряка з 1 червня видаватимуть Центри надання адмінпослуг

1 хв читати
Посвідчення моряка з 1 червня видаватимуть Центри надання адмінпослуг

Кабінет Міністрів України планує запровадити електронний сервіс із видачі посвідчень моряка, повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Сучасні центри обслуговування ДП "Моррічсервіс" уже успішно працюють в Одесі, Ізмаїлі, Херсоні та Маріуполі. Крім того, з 1 червня 2020 року це документи також видаватимуть Центри надання адмінпослуг. А в подальших планах уряду - впровадження електронного сервісу для моряків", - написав він у своєму Telegram-каналі.

За словами Гончарука, українські моряки більше не стикатимуться з вимаганням і корупцією під час видачі документів, оскільки посвідчення особи моряка видаватимуть за принципом "єдиного вікна" - відкрито та прозоро.

Як повідомлялося, профільна Асоціація "Морська Палата України" вважає за необхідне припинити незаконну посередницьку діяльність ДП "Моррічсервіс", оскільки відповідно до чинного законодавства України, адміністративні послуги мають надаватись Морською адміністрацією безпосередньо або через центри надання адміністративних послуг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА