Інтерфакс-Україна
18:13 10.03.2020

У суді щодо МН17 оголошено перерву до 23 березня

1 хв читати
У суді щодо МН17 оголошено перерву до 23 березня

Головуючий у процесі у справі про катастрофу Boeing Малазійських авіаліній, рейс МН17, у небі над Донбасом суддя Гендрік Стейнгаус (Hendrik Steenhuis) оголосив перерву в засіданні до 23 березня.

Як передає із зали суду кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", перерву було оголошено після того, як від захисту одного з чотирьох обвинувачених - Олега Пулатова та адвокатів рідних жертв надійшла низка прохань.

"Ми перервемося до 10:00 23 березня", - сказав Стейнгаус.

Зокрема, захист попросив час для того, щоб бути готовим до повноцінної участі у процесі, починаючи з другої сесії, яку заплановано на 8 червня. Зважаючи на те, що нідерландські адвокати лише у січні заявили про свою участь у судовому процесі, у них була достатньо обмежена кількість часу, щоб ознайомитися зі справою та повноцінно представляти інтереси свого підзахисного.

Так само вони не змогли відповісти на пропозицію прокурора про можливе свідчення Пулатова в суді.

У свою чергу адвокати рідних висловили скаргу на те, що у них не було повноцінної можливості брати участь у першому судовому засіданні, у зв'язку з чим вони не заявили позицію своїх клієнтів. Крім того, вони заявили про необхідність отримати повний доступ до матеріалів справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" застосувало аварійні відключення е/е у більшості регіонів

Перебування арештованого обвинуваченого в скляній кабіні зали суду не порушує його права на захист – Верховний Суд

Трамп переконаний, що не допустив початок Третьої світової, і незадоволений роллю Європи у припиненні війни в Україні

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

Свириденко: 1442 ветеранів та членів їх сімей отримали гранти "Власна справа" на 694 млн грн в 2025р

Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві

Мінкультури затвердило рекомендації з комунікацій органами влади позиції щодо РФ як держави-агресора

СБУ та Нацполіція затримали ще 9-х ділків, які торгували трофейною зброєю

У Покровську ворог намагається просочуватися в північну частину міста, ці спроби блокуються – ОК "Схід"

У середу відбудеться друге засідання ТСК щодо "плівок Міндіча" – нардеп Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА