Інтерфакс-Україна
20:47 26.06.2020

Суд щодо МН17 може розпочати розгляд справи по суті в лютому 2021 року, конкретну дату ще не визначено

2 хв читати
Суд щодо МН17 може розпочати розгляд справи по суті в лютому 2021 року, конкретну дату ще не визначено

Розгляд справи по суті в суді щодо збитого рейсу МН17 може розпочатися лише в лютому 2021 року, проте точна дата ще не відома.

Відповідну інформацію розміщено на сайті суду щодо МН17 у п'ятницю, після чергового судового засідання.

"Оскільки захист і адвокат родичів заявили, що їм треба більше часу для підготовки, обвинувачення пропонує призначити слухання по суті справи на лютий і березень 2021 року і надати родичам слово в травні та червні 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Коментуючи хід засідання в п'ятницю, в суді констатували, що обвинувачення відреагувало на запити захисту одного з обвинувачених Олега Пулатова щодо проведення додаткового слідства і запропонувало, щоб суд відхилив більшість цих запитів.

"Проте обвинувачення пропонує провести ще одне додаткове розслідування, призначивши для цього експертів. Обвинувачення також підтримує прохання допитати обмежену кількість свідків і готове відповісти на додаткові запитання захисту, наприклад про телекомунікаційні дані", - йдеться в повідомленні.

Реагуючи на позицію обвинувачення, адвокати Пулатова поінформували обвинувачення про право допитувати свідків і подавати запити на проведення розслідування, за винятком випадків, коли захист не має до них обґрунтованого інтересу. "Захист наполягає на багатьох своїх запитах на розслідування і вважає, що слідство було неповним", - йдеться в прес-релізі.

Очікується, що суд оголосить своє рішення стосовно того, які запити захисту відхилено, а які задоволено, в п'ятницю 3 липня. "Усе це служить для підготовки до розгляду справи по суті. Коли справу буде розглянуто по суті, поки ще не визначено", - повідомили в суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА