Інтерфакс-Україна
09:36 07.07.2020

У Криму російські силовики здійснюють обшуки, затримано шістьох кримських татар - Джапарова

1 хв читати
У Криму російські силовики здійснюють обшуки, затримано шістьох кримських татар - Джапарова

У Криму з 4-ї ранку російські силовики здійснюють обшуки в будинках кримських татар, затримано вже шістьох осіб, повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

"Так виглядають обшуки в Криму. Сьогодні з 4-ї години ранку в чотирьох районах півострова окупант проводить обшуки в сім'ях кримських татар. Шестеро затримані. Скоріш за все, на всіх чекає славнозвісна ст. 205.5 КК РФ. Зараз їх утримують у відділенні ФСБ у Сімферополі", - написала вона на сторінці у Facebook у вівторок уранці.

Джапарова зазначила, що на сьогодні вже 67 кримських татар затримані силовиками РФ за ст. 205.5 КК РФ. "Їх усіх намагаються видати за терористів", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Звіт SIPRI: Китай лідирує у розширенні ядерного арсеналу

В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих: репатріаційна частина Стамбульських домовленостей завершена

ЦАХАЛ заявляє про знищення за ніч третини ракетних установок Ірану, ліквідацію керівників розвідки КВІР

Дощі з грозами пройдуть у західних, північних та східних областях України у вівторок

Єрмак анонсував міжнародні зустрічі у Зеленського

Літак Зеленського здійснив посадку у Відні

Екскерівники теплоенергетичного підприємства Кривого Рогу залишили пів міста без гарячої води

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА